Fransızca patolojik anatomi çevirileri

Fransızca patolojik anatomi çevirileri konusunda en uygun tercüme bürosunu arıyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.

Medikal konulardaki tercüme faaliyetleri insan hayatı ile igili olduğundan çeviride yapılacak en küçük bir yanlış bile çok ciddi sonuçlara neden olabilir. Bu nedenden dolayı çeviri bürosu seçiminde çok dikkatli olmalısınız. 2006 senesinde faaliyet göstermeye başlayan tercüme büromuz tıp fakültelerinden mezun uzman tercüman ve editör kadrosu sayesinde doğru ve nitelikli medikal tercüme hizmeti sağlamaktadır. fransızca patolojik anatomi çevirileri hizmeti sağladığımız müşteriler içinde, özel hastaneler, akademisyenler, global ilaç üreticileri, devlet hastahaneleri, üniversiteler ve tıbbi cihaz üreticileri bulunmaktadır.

Başarılı çalışmalarımız sayesinde çok değerli müşterilerimizden yaptığımız işi takdir eden e-postalar bize ulaşıyor. Buradaki listede bunlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

fransızca patolojik anatomi çevirileri

Hem Türkiye’de hem de yurt dışındaki bizi tercih eden değerli müşterilerimize dünyanın neredeyse tüm dillerinde tıbbi alanda tercüme desteği sunmaktayız. Medikal tercüme alanında hizmet sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Arnavutça, Almanca, Danca, İsveççe, Uygurca, Filipince, Çekçe, Çince, Türkçe, Ukraynaca, Kürtçe, Katalanca, İzlandaca, Hırvatça, Zuluca, İngilizce, İspanyolca, Flamanca, Macarca, Fransızca, Korece, Romence, Kazakça, Moğolca, İrlandaca, Hintçe, Altayca, Moldovca, Azerice, Farsça, İtalyanca, Lehçe, Japonca, Malayca, Bangladeşçe, Çeçence, Hollandaca, Rusça, Özbekçe, Bulgarca, Sanskritçe, Yunanca, İbranice, Makedonca, Kırgızca, Slovakça.

fransızca patolojik anatomi çevirileri

Şirketimizin faaliyete geçtiği ilk günden bu yana tıbbi tercüme sektöründe sayılamayacak kadar çok projeyi üstün başarıyla neticelendirdik. Aşağıdaki listede tıbbi çeviri hizmetleri sağladığımız alanlardan bazı ana başlıklar listeleniyor:

Ortopedi, Tıbbi Bülten, Geriatri, Pazar Araştırması, Klinik Biyokimya, Sağlık Araştırması, Algoloji, Nöroradyoloji, Jinekoloji, Klinik Mikrobiyoloji, Medikal Cihaz, Tıbbi Yazılım, Bağışıklık Testi, Kadın Doğum Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Parazitoloji, Polipektomi, Kalp Damar Cerrahisi, Dahiliye, Spektroskopi, Zührevi Hastalıklar, Nörofizyoloji, Supramoleküler Kimya, Beyin Tümörü, Epistemoloji, Çocuk Kardiyolojisi, Pulmonoloji, Ruhsatlandırma, Pediyatri, Akademik Yayın Eleştirisi, Tıbbi Malzeme, Okul Hekimliği, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Gastroenteroloji, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Literatür, İnfertilite, Farmasötik, Akademik Makale, Medikal Malzeme, Ağız ve Diş Sağlığı, İnorganik Kimya, Hematoloji, Psikanaliz, Tıbbi Analiz Cihazı, Kalp Hastalıkları, Radyoloji, İç Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Rehabilitasyon, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyografi, Koruyucu Diş Hekimliği, Fizik Tedavi, Kolonoskopi, Adli Jinekoloji, Kardiyoloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Viroloji, Anesteziyoloji, Tıp Hukuku, Medikal Dergi, Cezaevi Hekimliği, Tıbbi Dergi, Tıbbi Web Sitesi.

Semantik Tercüme Bürosu olarak Türkiye’nin yalnızca kentlerinde değil aynı zamanda çoğu ilçesinde de tıbbi çeviri çözümleri sunuyoruz. fransızca patolojik anatomi çevirileri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Samsun – Havza, Samsun – Atakum, Erzincan – Otlukbeli, Karaman – Sarıveliler, Niğde – Çiftlik, Yalova – Çınarcık, Diyarbakır – Eğil, Kırşehir – Kaman, Yozgat – Sarıkaya, Isparta – Atabey, Tekirdağ – Şarköy, Sinop – Dikmen, Bayburt – Aydıntepe, Siirt – Pervari, Ağrı – Eleşkirt, Konya – Çumra, Muş – Bulanık, Van – Çaldıran, Yalova – Altınova, Muğla – Fethiye, Kahramanmaraş – Türkoğlu, İstanbul – Fatih, Malatya – Darende, Bursa – Yıldırım, Osmaniye – Bahçe, Ordu – Perşembe, Yalova – Çiftlikköy, Elazığ – Alacakaya, Çorum – Sungurlu, Antalya – Konyaaltı, Bilecik – Gölpazarı, Gaziantep – Şehitkamil, Tunceli – Çemişgezek, Şırnak – Uludere, Mersin – Bozyazı, Balıkesir – Edremit, Bartın – Kurucaşile, Ordu – İkizce, Bayburt – Demirözü, Giresun – Tirebolu, Adana – Kozan, Amasya – Hamamözü, Hatay – Yayladağı, Sinop – Ayancık, Mersin – Mezitli, Kütahya – Tavşanlı, Muş – Malazgirt, Karaman – Başyayla, Yozgat – Sorgun, Kırklareli – Demirköy, Antalya – Alanya, Hakkari – Şemdinli, Erzurum – Oltu, Şırnak – Güçlükonak, Edirne – İpsala, Samsun – Vezirköprü, Bursa – Yenişehir, Artvin – Borçka, Hatay – Hassa, Karaman – Kazımkarabekir, Elazığ – Palu, Burdur – Bucak, Denizli – Güney, Eskişehir – İnönü, Giresun – Şebinkarahisar, Şanlıurfa – Suruç, Yozgat – Saraykent, Malatya – Pütürge, Erzurum – Köprüköy, Kayseri – Yahyalı

Bizi seçmenizi gerektiren avantajlarımız:

 • Hem çeviri öncesinde hem de çevirinin tüm süreçlerinde bize çevirilerini emanet eden müşterilerimizle sürekli temastayız. Müşterilerimizden çalışma saatleri dahilinde bize ulaşan iletilerin tümüne mümkün olan en kısa süre içinde mutlaka yanıt veriyoruz.
 • Şirketimizde görev alan bütün çevirmenlerimiz ülkemizin seçkin üniversitelerinin tıp ya da eczacılık fakültelerinden mezun en az 10 yıl deneyimli, kendi konularında uzmanlık sahibi, ahlaki değerlere sahip çıkan dil uzmanlarıdır.
 • Şirketimizde tam zamanlı çalışan çevirmen ekibimizin yanında, günden güne genişleyen Türkiye ve dünya çapındaki serbest çevirmen ağımız sayesinde, tüm dillerde kıymetli müşterilerimize en iyi kalitede ve fiyatı uygun Fransızca patolojik anatomi çevirileri sunabilecek durumdayız.
 • Bize çevirilerini emanet eden kurum ve kuruluşların sırlarının gizliliği noktasında çok duyarlıyız. Müşterilerimizin kişisel ya da kurumsal bilgilerini her koşulda gizli tutmak birinci ilkemizdir.
 • Çok sayıda dil kullanılan tercüme ve lokalizasyon projeleri konusunda önemli bir uzmanlığa ve bilgi birikimine sahibiz. Bu alanda Türkiye’nin en büyük araştırma kurumlarına yıllardır destek sağlıyoruz.
 • Müşterimiz olan kurumlar için bir Çeviri Belleği (TM) üretiyoruz. Bu şekilde müşterilerimizin tercüme ve yerelleştirme projelerinde sadece tutarlı bir terminoloji oluşturmakla kalmıyor ayrıca onların tercüme giderlerini belirli bir seviyeye çekiyoruz.
 • İş süreçlerimizde yapılabilecek en ufak bir çeviri yanlışlığı müşterilerimizin maddi ya da manevi kayıplara uğramalarına sebep olabileceği için tercümanlarımız ve editörlerimiz çevirilerinde şüpheli tek bir kelime bile kullanmazlar.
 • Şirketimizin geliştirdiği Semanalyse yazılımını kullanarak çevrilecek dosyaların yinelenen sözcük sayımlarını online olarak öğrenebilirsiniz. Semanalyse aynı zamanda size kullandığımız çeviri belleği (TM) teknolojisinin çeviri harcamalarınızı ne kadar düşürüğünü görme olanağı verecek.
 • Birincil hedefimiz tüm müşterilerimizi şartlar ne olursa olsun memnun etmek, onlarla kaliteli ve karşılıklı güvene dayanan bir çalışma ortamı kurmaktır. Sizin memnuniyetiniz firmamız için en kıymetli referans olarak kabul görür.
 • Kaliteden beklentileri yüksek olan çokuluslu kurumlara medikal tercüme ve yerelleştirme hizmetleri verdiğimizden kalitemizi korumak için hiç bir çabadan kaçınmıyoruz. Bu nedenle her geçen gün müşteri sayımızı daha da arttırıyouz.
 • İleri teknolojinin sunduğu bütün nimetlerden en iyi derecede faydalanıyor, bu yolla kalitesi daha yüksek medikal çevirileri rekabetçi fiyatlarla sağlıyoruz. İleri teknolojiyi başarılı bir şekilde kullanmamız şirketimizi sektördeki rakiplerimizden farklı bir yere koyuyor.
 • Kalitemizden ve ahlaki değerlerimizden ödün vermeden, çözüm sağlayan bir anlayışla, hizmet verdiğimiz kurumların başarı kaydetmeleri için katkı sağlamayı hedefliyoruz.
 • Gerçekleştirdiğimiz tercüme projelerinin tüm kademelerinde kalite süreçlerini en küçük bir taviz vermeden uygulamaktayız. Kalite bizim için her zaman birinci önceliktir.

Çeviri şirketimizi sektördeki diğer bütün rakiplerimizden farklılaştıran en temel noktalar ileri teknolojik altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki takdir edilen ustalığımız, müşteri sırlarına verdiğimiz önem, gerçekleştirdiğimiz projelerin bütün aşamalarında yürüttüğümüz kalite kontrol ve kalite güvence süreçleridir.

fransızca patolojik anatomi çevirileri


Firmamıza ait web siteleri ve bloglar:


MEDİKAL MAKALE TERCÜMESİ, SEMANTİK TERCÜME BÜROSU, SEMANTİK TERCÜME BÜROSU, TIBBİ MAKALE ÇEVİRİSİ, AKADEMİK ÇEVİRİ BÜROSU, MAKALE TERCÜMESİ, MAKALE ÇEVİRİSİ, TURKISH TRANSLATION, TIBBİ TERCÜME BÜROSU, MEDİKAL TERCÜME BÜROSUSEMANTİK ÇEVİRİ BÜROSU, MEDİKAL ÇEVİRİ BÜROSU, TIBBİ ÇEVİRİ BÜROSU, MEDİKAL MAKALE CEVİRİSİ, TIBBİ MAKALE TERCÜMESİ,

Bugünün dünyasında yüksek nitelikli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin yalnızca o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğine inanıyoruz. Bu yüzden tüm editörlerimiz ve tercümanlarımız yalnızca ana dilde tercüme hizmeti üretiyorlar.

fransızca patolojik anatomi çevirileri

Fransızca patolojik anatomi çevirileri alanında ülkemizin en iyi şirketi: Semantik Çeviri

Fransızca patolojik anatomi çevirileri ile alakalı tüm ihtiyaçlarınız için Semantik Dil Hizmetlerine mail gönderebilir veya arzu ederseniz bizi doğrudan arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Yazan : Gizem Kaynak

seçtiğimiz anahtar kelimeler
tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme, çeviri bürosu, medikal çeviri, medikal tercüme, fransızca patolojik anatomi çevirileri, tıbbi çeviri, tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Uncategorized