Göğüs hastalıkları çevirileri

Göğüs hastalıkları çevirileri alanında en kaliteli hizmet veren tercüme bürosuyuz.

Tıbbi alanlarla alakalı sözlü ve yazılı çeviriler insan sağlığını doğrudan ilgilendirdiğinden çeviri yanlışları çok vahim sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenle tercüme bürosu seçiminde çok iyi araştırma yapmalısınız. 2006 senesinde faaliyet göstermeye başlayan Semantik Tercüme tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve editörleri sayesinde en iyi kalitede medikal çeviri hizmetleri sunmaktadır. göğüs hastalıkları çevirileri hizmeti sağlamakta olduğumuz müşteriler içinde, büyük özel hastaneler, tıp doktorları, araştırma merkezleri, tıbbi cihaz üreticisi firmalar, global ilaç üreticileri ve devlet hastahaneleri bulunmaktadır.

göğüs hastalıkları çevirileri

Göğüs hastalıkları çevirileri konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen kurumu: Semantik Çeviri Bürosu

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana sözlü ve yazılı tıbbi tercüme sektöründe çok sayıda işi üstün başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda yer alan listede medikal çeviri, medikal tercüme ve yerelleştirme çözümleri verdiğimiz konulardan bazı örnekleri görebilirsiniz:

Farmasötik, Tıbbi Katalog, Medikal Malzeme, Romatoloji, Biyomateryal, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nükleer Tıp, Çevresel Kimya, Tıp Hukuku, Farmakolojik Araştırma, Klinik Çalışma, Ortopedik İmplant, Tıbbi Malzeme, Doktor Eğitim Materyalleri, Kolorektal Cerrahi, Medikal Donanım, Fotokimya, Bitirme Tezi, Olgu Sunumu, Geriatri, Polipektomi, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Parazitoloji, Tıbbi Talimatname, Klinik Laboratuvar, Lökaferez Sistemleri, Supramoleküler Kimya, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Tıbbi Histoloji, Psikoterapi, İç Hastalıkları, Patoloji, Monografi, Tıbbi Dergi, MRI, Klinik Çalışma Raporu, Tıbbi Literatür, Nefroloji, Medikal Alet, Reflü Cerrahisi, Neonatoloji, İlaç Ruhsat Dosyası, Tıbbi Patoloji, Ruhsatlandırma, Diyagnostik Sistem, İntaniye, Tanı Bilim, Tıbbi Analiz Cihazı, Hasta Geçmiş Hikayesi, Histoloji, Plastik Cerrahi, Akademik Yayın Eleştirisi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Deri Hastalıkları, Radyolojik Tetkik, Alternatif Tıp, Doktor Raporu, Üroloji, Anamnez, Medikal Analiz Cihazı, Hepatoloji, Tıbbi Mevzuat, Ortodonti.

Günümüzde nitelikli tercüme hizmetlerinin sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğini biliyoruz. Bu nedenle tüm çevirmen ve editörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde tercüme hizmeti sunuyorlar.
Dünyanın beş kıtasında bulunan ve kalitenin önemini bilen müşterilerimize birçok dil çiftinde her çeşit tıbbi tercüme hizmetleri veriyoruz. Göğüs hastalıkları çevirileri alanında hizmet vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Japonca göğüs hastalıkları çevirileri, Fince göğüs hastalıkları çevirileri, Bulgarca göğüs hastalıkları çevirileri, Hintçe göğüs hastalıkları çevirileri, Uygurca göğüs hastalıkları çevirileri, Slovence göğüs hastalıkları çevirileri, İngilizce göğüs hastalıkları çevirileri, Zuluca göğüs hastalıkları çevirileri, Norveççe göğüs hastalıkları çevirileri, Urduca göğüs hastalıkları çevirileri, Sanskritçe göğüs hastalıkları çevirileri, Altayca göğüs hastalıkları çevirileri, Fransızca göğüs hastalıkları çevirileri, İtalyanca göğüs hastalıkları çevirileri, Danca göğüs hastalıkları çevirileri, Çince göğüs hastalıkları çevirileri, Süryanice göğüs hastalıkları çevirileri, Endonezce göğüs hastalıkları çevirileri, İrlandaca göğüs hastalıkları çevirileri, Moldovca göğüs hastalıkları çevirileri, Gagavuzca göğüs hastalıkları çevirileri, Rusça göğüs hastalıkları çevirileri, Azerice göğüs hastalıkları çevirileri, Moğolca göğüs hastalıkları çevirileri, Çeçence göğüs hastalıkları çevirileri, Bangladeşçe göğüs hastalıkları çevirileri, Yunanca göğüs hastalıkları çevirileri, İzlandaca göğüs hastalıkları çevirileri, Almanca göğüs hastalıkları çevirileri, Korece göğüs hastalıkları çevirileri, Sırpça göğüs hastalıkları çevirileri, Kazakça göğüs hastalıkları çevirileri, İsveççe göğüs hastalıkları çevirileri, Gürcüce göğüs hastalıkları çevirileri, Ermenice göğüs hastalıkları çevirileri, Macarca göğüs hastalıkları çevirileri, İspanyolca göğüs hastalıkları çevirileri, İbranice göğüs hastalıkları çevirileri, Romence göğüs hastalıkları çevirileri, Tayvanca göğüs hastalıkları çevirileri, Rumca göğüs hastalıkları çevirileri, Farsça göğüs hastalıkları çevirileri, Hollandaca göğüs hastalıkları çevirileri, Kırgızca göğüs hastalıkları çevirileri, Ukraynaca göğüs hastalıkları çevirileri, Türkçe göğüs hastalıkları çevirileri.

göğüs hastalıkları çevirileri

Semantik Tercüme olarak ülkemizin yalnızca illerinde değil ayrıca çoğu ilçesinde de tercüme ve yerelleştirme hizmeti sunmaktayız. göğüs hastalıkları çevirileri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Hatay – Reyhanlı, Antalya – Alanya, Muğla – Fethiye, Diyarbakır – Bismil, Kahramanmaraş – Türkoğlu, Burdur – Çeltikçi, Balıkesir – Erdek, Düzce – Gümüşova, Trabzon – Hayrat, Kütahya – Dumlupınar, İstanbul – Ataşehir, Sakarya – Kaynarca, Denizli – Bozkurt, Aydın – Germencik, Sinop – Dikmen, Bitlis – Güroymak, Kilis – Polateli, Şırnak – Uludere, Şırnak – Güçlükonak, Iğdır – Tuzluca, Batman – Kozluk, Balıkesir – Ayvalık, Rize – İkizdere, Rize – Çamlıhemşin, Adana – İmamoğlu, Bolu – Seben, Isparta – Yenişarbademli, Tokat – Turhal, Bolu – Yeniçağa, Ordu – Çatalpınar, Van – Çaldıran, Çanakkale – Yenice, Tokat – Yeşilyurt, Trabzon – Arsin, Sakarya – Akyazı, Gaziantep – Yavuzeli, Bolu – Mengen, Nevşehir – Derinkuyu, Kütahya – Çavdarhisar, Erzincan – İliç, Ankara – Akyurt, Samsun – Çarşamba, Hakkari – Çukurca, Bilecik – Bozüyük, Adıyaman – Besni, Ağrı – Eleşkirt, Yozgat – Saraykent, Burdur – Ağlasun, Yalova – Çınarcık, İzmir – Menderes, Konya – Bozkır, Adıyaman – Gerger, Batman – Gercüş, Kütahya – Şaphane, Balıkesir – Gönen, Osmaniye – Sumbas, Adıyaman – Gölbaşı, Siirt – Pervari, Balıkesir – Bandırma, Bingöl – Kiğı, Rize – Ardeşen, Denizli – Beyağaç, Şanlıurfa – Birecik, İzmir – Tire, Nevşehir – Acıgöl, Afyonkarahisar – İhsaniye, Kırklareli – Babaeski, Mardin – Derik, Muğla – Datça, Ankara – Yenimahalle

göğüs hastalıkları çevirileri

Çeviri şirketimizi rakiplerimizden ayrı kılan önemli noktalar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, büyük ve karmaşık projelerdeki uzun senelere dayanan tecrübemiz, ahlaki prensiplere verdiğimiz önem, gerçekleştirdiğimiz çeviri projelerinin her kademesinde titizlikle uygulamakta olduğumuz kalite kontrol ve kalite güvence süreçleridir.

göğüs hastalıkları çevirileri

Göğüs hastalıkları çevirileri için neden başka bir tercüme bürosunu değil de bizi seçmelisiniz?

Göğüs hastalıkları çevirileri ile alakalı isteklerinizin tamamı için çeviri büromuza bir e-mail gönderebilir veya isterseniz doğrudan bizi arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Sunduğumuz kaliteli hizmetler yüzünden çok sayıda müşterimizden bizi takdir eden sayısız e-posta bize gönderiliyor. Aşağıda bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

 • Bizim için çeviri belleği hazırlamış olduğunuz için tercümeye ayırdığımız bütçe azaldı. Kurumunuzu seçmekle çok yerinde bir karar almışız. Geliştirdiğiniz ileri teknoloji ile övünebilirsiniz. Tanıdığımız tüm kurumlara sizi tavsiye ediyoruz. Satın Alma Müdür
 • Doktor raporlarımızın İtalyancaya çevrilmesinde profesyonelce çalışarak harika bir iş çıkarttınız. Tıp çevirilerindeki profesyonelliğiniz hayranlık uyandırıyor. Gerçekten çok teşekkür ediyorum.
  (Doktor)
 • Çeviri büronuzun proje yöneticileri gerçekten çok başarılı. tercüme ve lokalizasyon projelerimizde projelerin başından sonuna kadar bizimle sürekli olarak iletişim kurup ihtiyaç olan yerlerde bize sorular yönelttiler, bizden görüş aldılar. Proje süreçleri hakkında bize sürekli bilgi aktardılar. Onlarla işbirliği yapmak keyif veriyor.
  Genel Müdür Yardımcısı
 • Tanıtım broşürlerimizi 30’dan fazla dile üstün bir başarıyla çevirdiniz. Hem tıbbi hem de teknik terminolojiye çok hakimsiniz. Bundan böyle hep tercüme büronuzla çalışacağız.
  (Pazarlama Müdürü)
 • Tıbbi tercümeler hastanemiz için çok kritik. Bize gönderilen hasta raporlarında yapılabilecek en küçük bir tercüme hatası hastalarımızın sağlığına zarar verebilir. Semantik Çeviri Bürosu işimizin hassasiyetini bildiğinden tercümelere her zaman aşırı itina gösteriyor. (Hastane Yöneticisi)
 • Çeviri şirketleriyle birlikte çalışmak bizim için hep bir sorun olmuştu. Semantik Tercüme ile bu sorundan kurtulduk. Deneyimli, profesyonel kadroları ile çok iyi hizmet sağladıklarını vurgulamak istiyorum.
  (Doktor)
 • Bugüne dek işbirliği yaptığımız tüm tercüme firmalarından oldukça farklısınız. Üstün kaliteniz, itinalı çalışmanız ve rekabetçi fiyatlarınız için şirketinize teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.
  (Hastana yöneticisi)
 • Süper fiyat, eşsiz kalite… Firmamızı tercüme probleminden kurtarmış olduğunuz için size çok minnetkârız.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Şirketimiz için oluşturduğunuz medikal terimler sözlüğü bize gerçekten çok fayda sağladı. Aradan onca yıl geçmesine karşın hâla sözlüğümüzden faydalanıyoruz.
  (Hastane sahibi)
 • göğüs hastalıkları çevirileri sahasında çalışılabilir bir çeviri bürosu bulmak çok kolay değil. Bu konuda uzmanlık sahibi az sayıda şirketten biri de Semantik Dil Hizmetleri. Tıbbi terimlere son derece hakimler.
  (Uzman Doktor)
 • Çeviri büronuzu güvendiğim bir kişi tavsiye etmişti. Tıbbi araştırma makalemin Kazakçaya tercümesi çok iyi oldu. Size ne kadar teşekkür etsem azdır.
  (Yardımcı Doçent)
 • Tıbbi tercümeler alanında bu kadar becerikli olmanıza gerçekten şaşırdım. Bu alanda bundan önce bize hizmet sağlayan tüm yabancı tercüme bürolarından daha profesyonel hizmet sunuyorsunuz.
  (Özel Hastane Genel Müdürü)

Yazan : Pelin Erbatur

etiketlere ilişkin liste
medikal tercüme, çeviri bürosu, tıbbi tercüme, medikal çeviri, tercüme bürosu, tıbbi çeviri, göğüs hastalıkları çevirileri, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog