Ortopedi çevirisi

Ortopedi çevirisi konusunda en iyi tercüme bürosuyuz.

Medikal konulardaki çeviri etkinlikleri insanların sağlığı ile ilişkili olduğu için çeviride yapılacak en küçük bir yanlış bile tamiri mümkün olmayan sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle tercüme bürosu seçiminde çok iyi araştırma yapmalısınız. Sektörün lideri olan tercüme büromuz en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun profesyonel çevirmenleri ve tercümanları sayesinde kaliteli, doğru ve makul fiyatlı tıbbi tercüme hizmetleri sunmaktadır. ortopedi çevirisi hizmeti sunmakta olduğumuz müşteriler arasında, büyük özel hastaneler, medikal cihaz üreticisi firmalar, tıp doktorları, üniversiteler, devlet hastahaneleri ve global ilaç üreticileri yer almaktadır.

Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde bize işlerini teslim eden müşterilerimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden sayısız mektup almaktayız. Aşağıda bulunan listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

ortopedi çevirisi

Ortopedi çevirisi ile ilgili isteklerinizin tümü için çeviri büromuza bir mail yollayabilir veya bunun yerine bizi telefonla arayabilirsiniz :
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

ortopedi çevirisi

Semantik Çeviri Bürosu olarak sadece Türkiye’nin illerinde değil ayrıca çoğu ilçesinde de tercüme ve çeviri çözümleri sağlıyoruz. ortopedi çevirisi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Erzurum – Uzundere, Çankırı – Çerkeş, Şanlıurfa – Suruç, Diyarbakır – Bağlar, Isparta – Senirkent, Muş – Hasköy, Kastamonu – Abana, İzmir – Karabağlar, Aydın – Sultanhisar, Niğde – Çamardı, Bursa – Gürsu, İzmir – Bornova, Bitlis – Adilcevaz, Çorum – Dodurga, Bolu – Mengen, Afyonkarahisar – Sinanpaşa, Adana – Sarıçam, Edirne – İpsala, Adıyaman – Çelikhan, Manisa – Alaşehir, Zonguldak – Devrek, Ordu – Mesudiye, Kırşehir – Mucur, Artvin – Ardanuç, Diyarbakır – Kulp, Tunceli – Nazımiye, Batman – Kozluk, Ağrı – Diyadin, Şırnak – Güçlükonak, Bartın – Kurucaşile, Ardahan – Göle, Konya – Beyşehir, Mersin – Mezitli, Eskişehir – İnönü, Çanakkale – Bozcaada, Adıyaman – Kahta, Kütahya – Aslanapa, Yalova – Termal, Edirne – Havsa, Bartın – Amasra, Mersin – Silifke, Kütahya – Pazarlar, Balıkesir – Ayvalık, Şırnak – Silopi, Gümüşhane – Kelkit, Bingöl – Genç, Isparta – Eğirdir, Gaziantep – Yavuzeli, Zonguldak – Gökçebey, Erzincan – Tercan, Çorum – Boğazkale, Van – Özalp, Kastamonu – Devrekani, Kütahya – Hisarcık, Kocaeli – Karamürsel, Kırıkkale – Yahşihan, Şanlıurfa – Viranşehir, Kütahya – Emet, Burdur – Çavdır, Elazığ – Sivrice, Ardahan – Posof, Bitlis – Ahlat, Diyarbakır – Sur, Kahramanmaraş – Pazarcık, Tekirdağ – Malkara, İzmir – Dikili, Tekirdağ – Marmaraereğlisi, Artvin – Hopa, Kırıkkale – Sulakyurt, Denizli – Serinhisar

Ortopedi çevirisi konusunda bir tercüme bürosunu değil de bizi tercih etmelisiniz?

 • İleri teknolojinin sunduğu bütün nimetlerden maksimum derecede yararlanıyor, böylelikle çok daha kaliteli tıbbi çevirileri daha rekabetçi fiyatla sağlıyoruz. Teknolojiye hakimiyetimiz çeviri büromuzu bu alandaki tüm rakiplerimizden farklı kılıyor.
 • Kalite beklentileri çok yukarıda olan global firmalara medikal çeviri hizmetleri verdiğimizden dolayı kalite seviyemizi korumak için hiç bir çabadan kaçınmıyoruz. Bu nedenle her geçen gün müşteri sayımızı arttırıyouz.
 • Çeviri öncesinde, çeviri sürecinde ve çeviri sonrasında müşterilerimizle sürekli iletişim halindeyiz. Onlardan çalışma saatleri dahilinde bize ulaşan bütün e-postalara en kısa süre içinde kesinlikle yanıt veriyoruz.
 • Bize çevirilerini emanet eden kurum ve kuruluşların bilgilerinin gizliliği noktasında son derece hassas davranıyoruz. Onların özel sırlarını her koşulda korumak en başta gelen ilkemizdir.
 • Gerçekleştirdiğimiz tercüme ve lokalizasyon projelerinin bütün aşamalarında kalite güvence ve kalite kontol süreçlerini hiç bir taviz vermeden yerine getiriyoruz. Kalite standartları bizim için vaz geçilmez bir zorunluluktur.
 • Birincil hedefimiz müşterilerimizi her şart altında tatmin etmek, müşterilerimizle kaliteli ve güvene dayanan bir iş ilişkisi tesis etmektir. Memnuniyetiniz firmamız için en büyük referanstır.
 • Tüm kurumsal müşterilerimiz için bir Çeviri Belleği (TM) üretiyoruz. Böylece müşterilerimizin çeviri projelerinde hem doğru bir teminoloji sağlamakla kalmıyor aynı zamanda çeviri giderlerini düşürüyoruz.
 • Kadrolu tercüman ekibimizin yanısıra, günden güne genişleyen Türkiye ve tüm dünyadaki serbest tercüman ağımız sayesinde, dünyanın tüm dillerinde değerli müşterilerimize üstün kalitede ve uygun fiyatlı Ortopedi çevirisi hizmeti sağlıyoruz.
 • Birden fazla dilin söz konusu olduğu çeviri işlerinde büyük bir bilgi birikimi ve uzmanlık sahibiyiz. Bu konuda ülkemizin en büyük medikal cihaz üretici firmalarına başarıyla hizmet üretiyoruz.
 • Kalitemizden ve profesyonelliğimizden ödün vermeden, çözüm sağlayan bir yaklaşımla, destek olduğumuz firmaların başarı kaydetmeleri için destek olmayı hedefliyoruz.
 • Firmamız tarafından geliştirilmiş olan Semanalyse programını kullanarak tercüme edilmesini istediğiniz belgelerin kelime sayımlarını internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Semanalyse aynı zamanda size kullandığımız çeviri belleği teknolojisinin çeviri harcamalarınızı nasıl düşürdüğünü anlama olanağı sağlayacak.
 • İş süreçlerimizde yapılabilecek en küçük bir tercüme yanlışı müşterilerimizin maddi zarara uğramalarına sebep olabileceğinden kurumumuzda çalışan yaptıkları tercümelerde emin olmadıkları tek bir sözcük bile kullanmazlar.
 • Şirketimizde çalışan tüm çevirmenler tıp doktoru veya eczacı olup deneyimli, kendi alanlarında uzman, yetkin ve profesyonel dil uzmanlarıdır.

Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana yazılı ve sözlü medikal tercümeler kapsamında yüzlerce işi her zaman başarıyla bitirdik. Aşağıda medikal çeviri ve medikal tercüme çözümleri sağladığımız konu başlıklarından bazı örnekler veriliyor:

İlaç Ruhsat Dosyası, Tıbbi Broşür, Hemodiyaliz, Adli Toksikoloji, Medikal Malzeme, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Bitirme Tezi, Tıbbi Cihaz, İç Hastalıkları, Çevresel Kimya, Medikal Gereç, Patent Sözleşmesi, Patolojik Anatomi, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Genel Cerrahi , Sinir Sistemi Hastalıkları, Anestezi, Psikanaliz, Akademik Yayın Eleştirisi, Anamnez, Jinekoloji, İlaç Tescil Belgesi, Hematoloji, Ortopedik İmplant, Parazitoloji, Alerji, Supramoleküler Kimya, Organ Nakli, Medikal Ürün Katalogu, Mikrobiyoloji, Koruyucu Hekimlik, Endokrinoloji, Cezaevi Hekimliği, Ruhsatlandırma, Doktor Raporu, MR, Epikriz, Medikal Donanım, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Deri Hastalıkları, Prospektüs, Medikal Alet, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, İmmunoloji, Hermeneutik, Tıbbi Patoloji, Viroloji, Epidemiyoloji, Farmasötik Kimya, Fizyoloji, Adli Jinekoloji, Fizyopatoloji, Pediatri, BT, Araştırma Broşürü, Pratisyen Hekimlik, Mikrocerrahi, Farmasötik, KÜB KT, Farmakoekonomik Raporlar, Aile Hekimliği, Adli Travmatoloji, Epistemoloji, Farmakolojik Araştırma, Radyasyon Onkolojisi, Kullanım Talimatı, Akademik Makale, Kalp Damar Cerrahisi, Tıbbi Malzeme, Spektroskopi, Monografi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Embriyoloji.

ortopedi çevirisi

Günümüzde en nitelikli çevirilerin sadece o dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğine inanıyoruz. İşte bu sebeple tüm çevirmen ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri hizmeti sunuyorlar.
Çeviri şirketimizi piyasadaki rakiplerimizden ayıran en önemli farklar teknolojik altyapımız, çok dilli projelerdeki uzun senelere dayanan tecrübemiz, müşteri gizliliği konusundaki duyarlılığımız, ve çeviri sürecinin her aşamasında uyguladığımız kalite güvence süreçleridir.

Ortopedi çevirisi alanında ülkemizin lider kurumu: Semantik Tercüme Bürosu

ortopedi çevirisi

Hem ülkemizde hem de yurt dışında bulunan çok kıymetli müşterilerimize çok sayıda dilde her çeşit tıbbi tercüme desteği sağlamaktayız. Ortopedi çevirisi alanında hizmet sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Moğolca ortopedi çevirisi, Norveççe ortopedi çevirisi, Uygurca ortopedi çevirisi, Hırvatça ortopedi çevirisi, İngilizce ortopedi çevirisi, Letonca ortopedi çevirisi, Malayca ortopedi çevirisi, Ermenice ortopedi çevirisi, Kürtçe ortopedi çevirisi, Farsça ortopedi çevirisi, Kazakça ortopedi çevirisi, Bulgarca ortopedi çevirisi, İbranice ortopedi çevirisi, İtalyanca ortopedi çevirisi, Boşnakça ortopedi çevirisi, Fransızca ortopedi çevirisi, Felemenkçe ortopedi çevirisi, Hollandaca ortopedi çevirisi, Özbekçe ortopedi çevirisi, Makedonca ortopedi çevirisi, Çekçe ortopedi çevirisi, Rusça ortopedi çevirisi, Zuluca ortopedi çevirisi, Yunanca ortopedi çevirisi, Sanskritçe ortopedi çevirisi, İspanyolca ortopedi çevirisi, Azerice ortopedi çevirisi, Slovakça ortopedi çevirisi, Gürcüce ortopedi çevirisi, Almanca ortopedi çevirisi, Vietnamca ortopedi çevirisi, Lehçe ortopedi çevirisi, İrlandaca ortopedi çevirisi, Türkçe ortopedi çevirisi, Hintçe ortopedi çevirisi, Altayca ortopedi çevirisi, Ukraynaca ortopedi çevirisi, İzlandaca ortopedi çevirisi, Macarca ortopedi çevirisi, Katalanca ortopedi çevirisi, Arnavutça ortopedi çevirisi, Tayvanca ortopedi çevirisi, Çince ortopedi çevirisi, Japonca ortopedi çevirisi, Tatarca ortopedi çevirisi, Sırpça ortopedi çevirisi.

Yazan : Pelin Erbatur

etiket listesi
tercüme bürosu, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, ortopedi çevirisi, çeviri bürosu, medikal çeviri, medikal tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog