Viroloji tercümeleri

Viroloji tercümeleri için bizimle temas kurabilirsiniz.

Medikal konulara ilişkin sözlü ve yazılı çeviriler doğrudan insan sağlığını ilgilendirdiğinden tercüme yanlışları tamiri mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu nedenden dolayı doğru çeviri bürosunu seçmek için çok iyi araştırma yapmalısınız. 2006 senesinde çalışma hayatına başlayan Semantik Çeviri tıp fakültesi mezunu profesyonel çevirmenleri ve tercümanları ile mükemmel kalitede medikal çeviriler üretmektedir. Bizden viroloji tercümeleri hizmeti alan müşteriler içinde devlet hastahaneleri, özel hastaneler, global ilaç üreticileri, akademisyenler, araştırma merkezleri ve medikal cihaz üreticisi firmalar bulunmaktadır.

Viroloji tercümeleri konusundaki isteklerinizin tümü için bize e-posta mesajı atabilir ya da arzu ederseniz bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

viroloji tercümeleri

Semantik Tercüme Bürosu olarak ülkemizin yalnızca illerinde değil aynı zamanda tüm ilçelerinde de medikal çeviri çözümleri sağlamaktayız. viroloji tercümeleri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Isparta – Gönen, Kilis – Musabeyli, Kayseri – Pınarbaşı, Kars – Arpaçay, Adana – Karaisalı, Elazığ – Kovancılar, Ardahan – Hanak, Kayseri – Tomarza, Zonguldak – Devrek, Karaman – Başyayla, Iğdır – Tuzluca, Kahramanmaraş – Nurhak, Edirne – İpsala, Sivas – Zara, Tunceli – Pertek, Rize – İyidere, Rize – Ardeşen, Ordu – Kabadüz, Gümüşhane – Kürtün, Erzurum – İspir, Erzurum – Tortum, Şırnak – Cizre, Siirt – Aydınlar, Mardin – Savur, Mardin – Dargeçit, Ardahan – Çıldır, Erzurum – Narman, Tokat – Artova, Erzincan – Kemah, Hakkari – Yüksekova, Kastamonu – Daday, Çanakkale – Yenice, Balıkesir – Balya, Niğde – Altunhisar, Tunceli – Çemişgezek, Kocaeli – Körfez, Sivas – Suşehri, İstanbul – Silivri, Antalya – Konyaaltı, Şanlıurfa – Akçakale, Samsun – Yakakent, Kırşehir – Akpınar, Antalya – Demre, Tunceli – Nazımiye, Bayburt – Demirözü, Diyarbakır – Yenişehir, Çorum – Laçin, Isparta – Eğirdir, Amasya – Hamamözü, Aksaray – Eskil, Ankara – Kalecik, Hakkari – Şemdinli, Ankara – Mamak, Bingöl – Adaklı, Adıyaman – Tut, Diyarbakır – Kulp, Isparta – Atabey, Artvin – Murgul, Adıyaman – Gerger, Sivas – Gürün, Diyarbakır – Çermik, Bilecik – İnhisar, İzmir – Kemalpaşa, Karaman – Sarıveliler, Bingöl – Solhan, Artvin – Hopa, Bartın – Amasra, Adana – Çukurova, Erzincan – Refahiye, Sivas – Altınyayla

viroloji tercümeleri

Şirketimizin faaliyete geçtiği ilk günden bu yana sözlü ve yazılı tıbbi tercüme kapsamında yüzlerce işi hep zamanında ve başarıyla gerçekleştirdik. Bu listede medikal çeviri ve yerelleştirme çözümleri sunduğumuz konulardan bazı örnekleri görebilirsiniz:

Psikanaliz, Kanser Biyolojisi, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Lökaferez Sistemleri, Tıbbi Farmakoloji, Anamnez, Hasta Bilgi Föyü, Tanatoloji, Diyagnostik Görüntüleme, Monografi, Klinik Mikrobiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Diyagnostik Sistem, Toksikoloji, Tıbbi Dergi, Tıbbi Web Sitesi, İmmunoloji, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Travmatoloji, Klinik Deney, Kullanım Talimatı, Nöropatoloji, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Kullanma Kılavuzu, Ruhsatlandırma, Cerrahi, Radyasyon Onkolojisi, Epikriz, Tıbbi Cihaz, Tıbbi Yazılım, Patolojik Anatomi, Farmakoloji, İnorganik Kimya, Sağlık Ekonomisi Araştırması, İlaç Ruhsat Dosyası, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Tıbbi Yayın, Tıbbi Broşür, Analitik Kimya, Alerji Hastalıkları, Adli Psikiyatri, Gastroenteroloji, Nörofizyoloji, Nöroşirurji, Radyolojik Tetkik, İç Hastalıkları, Embriyoloji, Bağışıklık Testi, Tıbbi Literatür, Pulmonoloji, Kolorektal Cerrahi, Kalp Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Tıbbi Biyokimya , Polipektomi, Fotokimya, Ortodonti, Kalp Damar Cerrahisi, Araştırma Protokolü, Fizyoloji, Algoloji, Onkoloji, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Doktor Eğitim Materyalleri, Ortopedi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Sağlığı, Deri Hastalıkları, Geriatri, Estetik Cerrahi, Adli Toksikoloji.

Kaliteli tercümelerimiz sayesinde bize güvenmiş olan çok sayıda müşterimizden övgü içeren sayısız e-posta alıyoruz. Aşağıda bulunan listede bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

 • Medikal tercümeler bizim açımızdan çok kritik. Hastanemize gönderilen hasta raporlarında yapılabilecek en küçük bir çeviri hatası hastalarımızın sağlığının bozulmasına neden olabilir. Semantik Tercüme işimizin hassasiyetini bildiğinden tercümelere her zaman aşırı itina gösteriyor. (Uzman Doktor)
 • viroloji tercümeleri kapsamında doğru çeviri bürosunu bulmak çok basit değil. Bu konuda uzmanlık sahibi az sayıda şirketten biri de Semantik Dil Hizmetleri. Tıbbi terimlere hakimiyetleri çok iyi.
  (Onkoloji Uzmanı)
 • Semantik Çeviri Bürosunu bana hocam tavsiye etmişti. Akademik çalışmalarımın Japoncaya çevirisi çok iyi oldu. Teşekkürler Semantik Tercüme
  (Doçent Doktor)
 • Rekabetçi fiyat, süper kalite… Bizi çeviri sorunundan tamamen kurtardığınız için size çok minnetkârız.
  (Satın Alma Yöneticisi)
 • Doktor ve analiz raporlarımızın İngilizceye ve Almancaya çevirisinde çok profesyonelce çalışarak etkileyici bir performans sergilediniz. Tıbbi çevirilerdeki profesyonelliğinize hayran kaldım. Samimi teşekkürlerimi kabul edin lütfen.
  (Hastane Müdürü)
 • Medikal aygıtlarımızın bakım kılavuzlarını tam 30 dile başarıyla tercüme ettiniz. DTP (Masa üstün yayıncılık) konusunda da çok iyisiniz. Bundan böyle hep şirketinizle çalışacağız.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Bizim adına hazırladığınız farmakoloji sözlüğü muhteşemdi. Aradan uzun süre geçmiş olmasına rağmen o sözlükten halen faydalanmayı sürdürüyoruz.
  (Doçent Doktor)
 • Tıp metinlerinin tercümesinde bu derece iyi olmanıza gerçekten hayret ettim. Bu konuda daha önce bize hizmet sunan yabancı çeviri firmalarının hepsinden çok daha iyisiniz.
  (Doktor)
 • Hastanemiz için çeviri belleği (Translation Memory) hazırlamış olduğunuz için tercüme giderimiz düştü. Firmanızı seçmekle çok yerinde bir karar almışız. Geliştirdiğiniz yüksek teknoloji ne kadar övünseniz azdır. Tanıdığımız tüm şirketlere sizi tavsiye ediyoruz. Satın Alma Müdür
 • Daha önce işlerimizi teslim ettiğimiz tüm çeviri bürolarından ne kadar da farklısınız. Üstün kaliteniz, doğru ve güvenilir tercümeleriniz ve yüksek olmayan fiyatlarınız için şirketinize teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.
  (Hastana yöneticisi)
 • Tercüme bürolarıyla birlikte çalışmak hastanemiz açısından hep problem olmuştu. Semantik Tercüme ile bu dertten kurtulduk. Profesyonel dil uzmanları ile çok kaliteli hizmet verdiklerini belirtmek istiyorum.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Firmanızın müşteri temsilcileri proje yöneticileri hakikaten çok çok başarılı. tercüme ve lokalizasyon projelerimizin tamamında projenin başından sonuna kadar bizimle temas kurup gereken yerlerde bize sorular yönelttiler, bizden görüş aldılar. Proje süreçleri ile ilgili olarak şirketimize sürekli olarak bilgi ilettiler. Sizinle çalışmak gerçekten keyif verici.
  Genel Müdür Yardımcısı

Viroloji tercümeleri talepleriniz için en iyi seçim: Semantik Çeviri Bürosu

viroloji tercümeleri

Çeviri büromuzu diğer rakiplerimizden farklılaştıran önemli noktalar teknolojik altyapımız, dev projelerdeki takdir gören deneyimimiz, müşteri gizliliği konusundaki etik ilkelerimiz, ve tercümenin her aşamasında itina yürüttüğümüz kalite kontrol metodolojisidir.
Dünyanın dört bir tarafında bulunan kıymetli müşterilerimize dünyanın neredeyse tüm dillerinde her çeşit medikal çeviri ve yerelleştirme çözümleri sunuyoruz. Viroloji tercümeleri desteği sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Japonca viroloji tercümeleri, Norveççe viroloji tercümeleri, Moğolca viroloji tercümeleri, Hollandaca viroloji tercümeleri, Arnavutça viroloji tercümeleri, Almanca viroloji tercümeleri, Letonca viroloji tercümeleri, Boşnakça viroloji tercümeleri, Vietnamca viroloji tercümeleri, Slovence viroloji tercümeleri, Bulgarca viroloji tercümeleri, Rumca viroloji tercümeleri, Urduca viroloji tercümeleri, Altayca viroloji tercümeleri, İngilizce viroloji tercümeleri, Azerice viroloji tercümeleri, Kazakça viroloji tercümeleri, İzlandaca viroloji tercümeleri, Lehçe viroloji tercümeleri, Endonezce viroloji tercümeleri, Uygurca viroloji tercümeleri, Kırgızca viroloji tercümeleri, Özbekçe viroloji tercümeleri, Katalanca viroloji tercümeleri, İsveççe viroloji tercümeleri, Slovakça viroloji tercümeleri, İtalyanca viroloji tercümeleri, Macarca viroloji tercümeleri, Sanskritçe viroloji tercümeleri, Kürtçe viroloji tercümeleri, Gürcüce viroloji tercümeleri, Rusça viroloji tercümeleri, Filipince viroloji tercümeleri, Fransızca viroloji tercümeleri, Ukraynaca viroloji tercümeleri, Süryanice viroloji tercümeleri, Yunanca viroloji tercümeleri, İspanyolca viroloji tercümeleri, Tacikçe viroloji tercümeleri, Hintçe viroloji tercümeleri, Moldovca viroloji tercümeleri, Farsça viroloji tercümeleri, Türkçe viroloji tercümeleri, Korece viroloji tercümeleri, İbranice viroloji tercümeleri, Çince viroloji tercümeleri.

Günümüz dünyasında en nitelikli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin yalnızca hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. Bu sebeple tüm çevirmen ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde tercüme hizmeti sağlıyorlar.

viroloji tercümeleri

Viroloji tercümeleri için bizi tercih etmenizi gerektiren nedenler:

Yazan : Mustafa Karabiber

oluşturulan etiketler
viroloji tercümeleri, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, medikal çeviri, tıbbi tercüme, medikal tercüme, çeviri bürosu, tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog